Klinika Elektroniki

Naprawa, montaż i sprzedaż urządzeń elektronicznych

Klinika Elektroniki

Tomasz Dzienisowicz

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz serwisem systemów zabezpieczeń dla firm jak i osób prywatnych. Dodatkowo zajmujemy się profesjonalną naprawą telefonów komórkowych, telewizorów, monitorów i innych wyświetlaczy LCD, urządzeń audio-video. Jesteśmy najlepszym serwisem ekspresów do kawy wszystkich producentów w regionie powiatu sokólskiego jak i całego województwa podlaskiego. Opinie naszych klientów mówią same za siebie! Zapraszam,y do kontaktu.

Misja i wartości

Dążymy do tego, aby poprzez wiedzę i doświadczenie przyczynić się do bezpieczeństwa naszych Klientów. Misją naszej firmy jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa usług w zakresie ochrony osób i mienia naszych Klientów, z zachowaniem pełnej poufności przekazywanych informacji. Aby tego dokonać montujemy systemy zabezpieczeń takie jak: telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, kontrola dostępu, systemy powiadamiania telefonicznego czy zdalny podgląd za pomocą smartfona.

Strategia działania

Jesteśmy w stanie przedstawić ofertę o dowolnym stopniu złożoności technicznej i organizacyjnej. Naszym celem działania jest dostarczanie najwyżej zaawansowanych technicznie systemów bezpieczeństwa, instalacji strukturalnych i teletechnicznych. Klient ma prawo do bezpieczeństwa. My je zapewniamy!

Skontaktuj się z nami

Facebook

Funpage: Klinika Elektroniki

Telefon

797 669 555

E-mail:

klinikadzienisowicz@gmail.com

l

Formularz kontaktowy

Wypełnij on-line